Problem z widocznoscia nowej anteny UAP AC-M

Dyskusje na temat oprogramowania Ubiquiti AirOS
fimex
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 10 wrz 2021, 12:56

Problem z widocznoscia nowej anteny UAP AC-M

Post autor: fimex » 10 wrz 2021, 13:00

mam problem z widocznością w kontrolerze GEN2 po dołażeniu anteny UAP Ac-M była ona widoczna. Czy możecie pomóc jak zrobić aby znalazła się na liście? dodam że kontroler ma wykonane aktualizacje i inne anteny typu UAP-AC-PRO x1, UAP-AC-M x1, UAP-AC-M-PRO x2 są widoczne i działają poprawnie.
Dodatkowo po wykonani aktualizacji anteny przeszła ona poczatkowo do izolacji i za chwile jakims cudem została usunieta.

aBaZ
Entuzjasta
Posty: 425
Rejestracja: 11 sty 2018, 16:50

Re: Problem z widocznoscia nowej anteny UAP AC-M

Post autor: aBaZ » 13 wrz 2021, 10:31

fimex pisze:
10 wrz 2021, 13:00
mam problem z widocznością w kontrolerze GEN2 po dołażeniu anteny UAP Ac-M była ona widoczna. Czy możecie pomóc jak zrobić aby znalazła się na liście? dodam że kontroler ma wykonane aktualizacje i inne anteny typu UAP-AC-PRO x1, UAP-AC-M x1, UAP-AC-M-PRO x2 są widoczne i działają poprawnie.
Dodatkowo po wykonani aktualizacji anteny przeszła ona poczatkowo do izolacji i za chwile jakims cudem została usunieta.
Cześć,
próbowałeś resetować do domyślnych ustawień ? Jeśli wcześniej antena była zaadoptowana w innym kontrolerze, to musisz zrobić factory reset.
LinuX is not an alternative, LinuX is the Future!

fimex
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 10 wrz 2021, 12:56

Re: Problem z widocznoscia nowej anteny UAP AC-M

Post autor: fimex » 08 lis 2021, 12:03

Po wykonaniu resetu kontrolera antena się pojawiła lecz ma status "Managed by another console".
W jaki sposób mogę zaadoptować urządzenie, nie mam innego kontrolera cały czas jest ten sam?

aBaZ
Entuzjasta
Posty: 425
Rejestracja: 11 sty 2018, 16:50

Re: Problem z widocznoscia nowej anteny UAP AC-M

Post autor: aBaZ » 08 lis 2021, 12:11

fimex pisze:
08 lis 2021, 12:03
Po wykonaniu resetu kontrolera antena się pojawiła lecz ma status "Managed by another console".
W jaki sposób mogę zaadoptować urządzenie, nie mam innego kontrolera cały czas jest ten sam?
Zresetuj urządzenie do fabrycznych ustawień
LinuX is not an alternative, LinuX is the Future!

fimex
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: 10 wrz 2021, 12:56

Re: Problem z widocznoscia nowej anteny UAP AC-M

Post autor: fimex » 09 lis 2021, 11:58

Niestety urządzenie w ogóle sie nie resetuje :(

ODPOWIEDZ